Anasayfa
 İMMED
Yönetim Yapısı
Foto Galeri

 İşletme Mühendisliği
 Mentörlük Projesi
 Kariyer
 Haberler ve Etkinlikler
 İletişim


İMMED Hakkında 

İşletme Mühendisleri Mezunlar Derneği (İMMED) vizyonu ve misyonu ışığında İşletme Mühendisliği markasını daha ileriye taşımak için İşletme Mühendisliği mezunlarını bir çatı altında toplamak, yaptığı etkinlikler ile mezun-öğrenci dayanışmasının Türkiye’deki en güzel örneklerini sergilemek amacıyla yola çıkmıştır. Tamamı gönüllü İşletme Mühendisliği mezunlarından oluşan dernek yönetimi, İşletme Mühendisliği eğitiminin sağladığı vizyoner bakış açısı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye’nin en bilinen mikro blog sitesi Ekşi Sözlük’te İşletme Mühendisliği ile ilgili ilk yorum olan “20 yıldır hala neye yaradığı, ne is yapabildiği, ne formasyonu olduğu cahil yöneticiler tarafından anlaşılamamış meslek dalı... öğrencisinin de öğretmeninin de en büyük acısı..” yorumundaki pürüzleri aşmak, İşletme Mühendisliği’ni duymayan yönetici ve öğrenci kalmaması İMMED olarak en büyük amaçlarımızdan biri. Bu yolda siz değerli üyelerimizin çalışmalarımızda yanımızda olması en büyük temennimiz.

Misyonumuz:

Mezunlarımıza, sahip oldukları İstanbul Teknik Üniversitesi ruhunun ve İşletme Mühendisliği kültürünün ayrıcalığını hatırlatarak, hayat boyu dayanışma felsefesiyle düzenlenecek etkinlik ve sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemize ve dünyaya katkı sağlarken İşletme Mühendisliği’nin tanınırlığını arttırmaktır.

Vizyonumuz:

İTÜ İşletme Mühendisliği ailesinin tüm fertlerini aynı çatı altında toplayarak, mezunlar arası iletişimi geliştirmek; İşletme Mühendisliği öğrencileri, öğretim üyeleri ve üniversite ile olan bağlarını sağlamlaştırmak; mesleki, sosyal ve kültürel hayatlarına yaşam boyu katkı sağlayacak bir kurum olmaktır.


Site Ziyaretçi Sayısı: 115568
     

© İTÜ İşletme Mühendisliği Mezunlar Derneği (İMMED)